Filtreleri Göster
FİLTRELER
KATEGORİ
Kesim Şekilleri
Fiyat
Karat
Renk
Berraklık
Sertifikalar

Pırlanta Bilekliler

Pırlanta, bitmeyen sevgiyi, kalıcılığı ve gücü temsil eder ve bir pırlanta mücevher daima insanları büyüleyen duygu ve coşku seli yaratır. Diamond Box’da pırlanta bileklikler zarafet söz konusu olduğunda kadınlar için sınıfının dışında kusursuz tasarımlardır. Eğer yüksek kaliteye sahip ışıltı ve çekici bir sanat parçası olarak kabul edilebilecek ebedi bir hediye arıyorsanız, koleksiyonumuzda benzersiz pırlanta bileklik modelleri bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eşsiz Pırlanta Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Kadınlar pırlanta mücevherlerini farklı şekillerde sergilemekten hoşlanırlar ve pırlanta taşlı bileklik modelleri en popüler pırlanta çeşitleri arasındadır. Sıra dışı koleksiyonumuzda görünüşünü çarpıcı ve şık bir imajla tamamlamak isteyen her kadının vazgeçemeyeceği pırlanta bileklikler, minimalist desenlerden dini temalı pırlanta bileklik modellerine, geleneksel çiçek veya kalp şeklindeki pırlanta bilekliklerden çağdaş stillere kadar seçkin modellerden oluşuyor.

Pırlanta bileklik tasarımlarımız, zarif bir vurgu yaratan hassas pırlanta çizgilerini, renk, doku ve doğal elmas şekillerini sergileyen geometrik motifler ve eşsiz pırlanta ışıltısını içerir. Her yaratım, pırlanta karakterini sergileyen göz alıcı bir ışık ekranı üretir. Diamond Box’da en gözde pırlanta bileklik modelleri ve en uygun pırlanta bileklik fiyatları için doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Uluslararası HRD sertifikalı pırlanta bileklik tasarımlarımız sadece kalitesi, ömrü ve tarifsiz parıltısı için seçilmiş en özel elmasların eseridir.

Pırlanta Bileklik Çeşitleri

Diamond Box’da bulunan pırlanta bileklikler kategorisinde farklı kişiliklere uygun ve her çeşit kıyafete uyacak birçok stil seçeneği mevcuttur. Koleksiyonumuzda; pırlanta deri bileklik, pırlanta fantazi bileklik, pırlanta kelepçe bileklik, nazar boncuklu pırlanta bileklikler, pırlanta safir bileklik, pırlanta şans bileklikleri, pırlanta suyolu bileklikleri, pırlanta yakut bileklikler ve pırlanta zümrüt bileklikler ve daha fazlası ile çok çeşitli pırlanta bileklikler yer alıyor.

Zengin pırlanta bileklik çeşitleri bulunan şık stillerimizden beğendiğiniz modeli şimdi sepetinize eklediğinizde en hesaplı pırlanta bileklik fiyatları, ücretsiz teslimat, kredi kartına taksit ve güvenli ödeme seçenekleri ile kolaylıkla sizin olabilir. İstediğiniz karat, renk, berraklık ve ölçüde özel sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bileklerinizin zarafetini ortaya çıkaracak beğendiğiniz pırlanta bileklik modeline kolaylıkla sahip olmak için hemen şimdi alışverişe başlayabilirsiniz.