Filtreleri Göster
FİLTRELER
KATEGORİ
Kesim Şekilleri
Fiyat
Karat
Renk
Berraklık
Sertifikalar

Pırlanta Yüzükler

Asaleti ve muhteşem parıltısı ile yüzyıllar boyu tarih içinde kendine yer edinen pırlanta, tılsımlı olduğu kabul edilen büyüleyici bir taştır. Yıllar boyu farklı doğal olayları ile ve ısı farklılıkları ile karşılaşarak meydana gelen ve bir eşi daha olmayan elmasın işlenmesi ile pırlanta taşları meydana gelir. Aşkın ve sadakatin simgesi olarak sevgiliye sunulan pırlanta yüzükler günümüzde kesim, karat, berraklık, renk olarak oldukça fazla modele sahiptir. Sevgilinize sunmak için satın alabileceğiniz tektaş pırlanta yüzük tasarımlarını da pırlanta yüzükler kategorimiz içinde bulabilirsiniz.

Pırlanta Yüzük Tasarımları

Pırlanta yüzük tasarımları içinde farklı beğeni zevklere özel olarak birçok ürün bulunuyor. Sizin ya da sevdiğinizin beğenisine hitap edecek olan tasarımları kolaylıkla adresimizde bulabilirsiniz. Pırlanta yüzükler kategorimizde bulunan ürünleri tek tek incelemenin yanı sıra arzu ederseniz alt kategorilerimizi tıklayarak seçimlerinizi daraltmanız da mümkün. Kategorimizde pırlanta yüzük modelleri olarak kesim, model ya da taş kullanımına göre çeşitlilik yer alıyor. Pırlanta baget yüzükler özellikle baget kesim arzu edenler için tasarlanan ürünler olup pırlanta beştaş yüzük modelleri ise beştaşın büyüsünü tercih edenler için hazırlanan modellere ev sahipliği yapıyor. Bu tasarımların yanı sıra pırlanta yüzük modelleri içinde pırlanta fantezi, pırlanta tektaş, pırlanta tamtur yüzük tasarımları da bulunuyor. Ayrıca arzu ederseniz pırlanta safir, pırlanta zümrüt ve pırlanta yakut yüzük modelleri de inceleyebilirsiniz.

Online Güvenli Pırlanta Yüzük Alışverişi

Pırlanta yüzükler kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyerek sizin için en uygun seçimi hemen yapabilirsiniz. Online kuyum alışverişinin güvenli adresinden gerçekleştireceğiniz alımlarınızda ayrıca pırlanta yüzük fiyatları da uygun ödeme seçenekleri ile sunuldu. Pırlanta yüzük fiyatları ve modellerini inceleyerek hemen online alışveriş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile gönderimi yapılan tüm ürünlerimiz HRD sertifikalı olarak adresinize teslim edilir. Eğer çok özel bir ürün tercihiniz var ise müşteri hizmetlerimiz ile irtibatta geçerek arzu ettiğiniz modeli de sipariş verebilirsiniz.

Pırlanta yüzükler listemizde yer alan ürünlerimiz içinde beğendiğiniz modeli hemen sepete atarak, uygun ödeme seçenekleri ile muhteşem bir tasarıma anında sahip olabilirsiniz.