Filtreleri Göster
FİLTRELER
KATEGORİ
Kesim Şekilleri
Fiyat
Karat
Renk
Berraklık
Sertifikalar

Baget Pırlanta Yüzükler

Pırlanta Baget Yüzükler

Kadınların gönülden büyük bir tutku ile bağlı oldukları pırlanta yüzük modellerine iyi bir alternatif arıyorsanız pırlanta baget yüzük modeli sizler için ideal bir tercih olabilir. Alternatif pırlanta yüzük modelleri arasında yer alan pırlanta baget yüzük modelleri zarafeti ve asaleti sizlere aynı çizgide sunuyor.

Baget yüzükler arasında yer alan pırlanta yüzüklerin pırlanta kesimleri en özel teknikler kullanılarak yapılmıştır. Uzun ve dikdörtgen bir pırlanta ve bu pırlantanın görselliğini bir süt seviyeye taşıyabilecek ufak pırlantalardan tasarlanan pırlanta baget yüzük modelleri kadınların asla hayır diyemeyeceği en özel ve anlamlı hediyeler arasında da yer almaktadır.

Stilinize Uygun Pırlanta Baget Yüzük Modelleri

İnce ve uzun yapıya sahip olan pırlanta baget yüzükler isimlerini de bu yapılarından almaktadır. Özel kesim elmaslar olarak da adlandırılan pırlanta baget yüzük modelleri klasik ve yuvarlak hatlı kesime sahip olan pırlantalara göre daha farklı bir ışıltı sunabilir. Mükemmel bir ışıltı ve stil yakalayabileceğiniz baget yüzük modelleri prizmatik yansıma üretebilecek yapıya da sahiptir. Yuvarlak ve dikdörtgen gibi farklı şekillerde tasarlanan baget yüzüklerinin her biri farklı stillere hitap edebilecek özelliklere sahiptir.

Büyüleyici ve göz kamaştırıcı bir tasarıma sahip olan pırlanta baget yüzük modelleri arasında kare baget yüzük ve oval baget yüzükler de yer almaktadır. Stilinizi tamamlayabileceğiniz baget yüzükleri seçerken ne tür bir stil oluşturmak istediğinizi göz önünde bulundurmanız yeterlidir.

Oval baget yüzük modelleri ve kare baget yüzük modelleri klasik, sportif ve alternatif stillere uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Her yaştan kadının stiline kolay bir şekilde uyum sağlayabilecek olan baget kesimli yüzükler pırlantanın eşsiz duruşunu dışarıya en iyi şekilde yansıtabileceğiniz yüzük modelleridir.

Pırlanta Baget Yüzük Fiyatları

Baget kesim yüzük modellerini özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Özel günlerinizin her zamankinden daha özel ve unutulmaz geçmesini istiyorsanız hayatınızda sizin için önemli olan kişiye pırlanta baget yüzük armağan edebilirsiniz. Evlilik yıldönümü, evlilik teklifi, sevgililer günü ve doğum günü başta olmak üzere pek çok farklı özel günde tercih edebileceğiniz pırlanta baget yüzük modelleri sayesinde sevdiğiniz kişileri daha özel hissettirebilirsiniz.

Günün her anında kullanılabilecek yapıya sahip olan pırlanta baget yüzükler şıklığını pekiştirmek isteyen kadınların ilk tercih ettiği değerli mücevherler arasında yer almaktadır. Gündelik kıyafetler ve aksesuarlar ile uyum sağlayabilen pırlanta baget yüzük modelleri aynı zamanda özel gün ve gecelerde giymeyi düşündüğünüz kıyafetler ve aksesuarlar ile de eşsiz bir bütünlük yakalayabilecek etkiye sahiptir.

Stiliniz ile girdiğiniz her ortamda dikkat çekmek istiyorsanız ve göz kamaştırıcı stillerinizi oluştururken kendinizi daima özel hissetmek istiyorsanız özel kesimli pırlanta baget yüzük modelleri sizler için ideal bir tercih olacak. Hayalinizdeki farklı kombinleri tamamen kendinize özgün olarak yaratabileceğiniz pırlanta baget yüzükleri ile kendinizi gün içerisinde daima her zamankinden daha şık ve rahat hissetmeye sizler de başlayabilirsiniz.

Pırlanta baget yüzük fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilir. Her kişinin zevkine ve bütçesine uygun modellerin yer aldığı pırlanta baget yüzük çeşitleri arasından sizler de kendinize özel seçimler yapabilirsiniz. Kendiniz veya sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz pırlanta baget yüzük modelleri nesillerden nesillere aktarabileceğiniz yüzük modelleridir. Birbirinden özgün ve yenilikçi tasarımlara sahip olan pırlanta baget yüzüklerine göz atarak kendi stilinize uygun olabileceğini düşündüğünüz ya da sevdiklerinizin stiline uygun olabileceğini düşündüğünüz modelleri seçerek sipariş verebilirsiniz.