Filtreleri Göster
FİLTRELER
KATEGORİ
Kesim Şekilleri
Fiyat
Karat
Renk
Berraklık
Sertifikalar

Beştaş Pırlanta Yüzükler

Pırlantanın öyküsü oldukça uzun yıllar sürer. Öncelikle elmas olarak şekillenen pırlanta yıllar boyu şekillenerek benzersizliğini oluşturur. Sonrasında elmasın işlenmesi ile oluşan pırlanta ışığı yansıtan muhteşem güzelliği ile en değerli ve en sağlam taşlar arasında her daim yer alan maddendir. Pırlantalar farklı mücevher tasarımlarında yer alır. Pırlanta beştaş yüzükler bayanların en çok tercih ettiği yüzük tasarımları arasında bulunuyor.

Pırlanta beştaş yüzükler farklı karat özelliğinin yanı sıra farklı tasarım özellikleri ile de birbirinden ayrılırlar. Pırlanta beştaş yüzükler koleksiyonumuzda birçok farklı tasarımı görebilir arzu ederseniz kişiye özel tasarımı da müşteri hizmetlerimiz ile irtibatta geçerek sipariş verebilirsiniz.

Pırlanta Beştaş Modellerimiz

Pırlanta beştaş yüzük modelleri genellikle evlilik yıldönümleri, bebek müjdesi ya da özel günlerde sevdiklerine armağan olarak sundukları tasarımlardır. Pırlanta beştaş alyans olarak da ifade edilen tasarımlarında farklı birçok kasa tipi kullanılabiliyor. Beş pırlanta taşının bir araya gelmesi ile oluşan pırlanta beştaş yüzük modelleri genellikle beyaz altın madeni ile tasarlanır.

Pırlanta beştaş yüzükler koleksiyonumuzda bulunan tüm ürünlerimiz HRD sertifikalı olarak adresinize teslim edilir. Listede yer alan modellerin detaylarını öğrenmek için görsellere tıklayabilirsiniz. Pırlantanın tüm özelliklerini bu alanda görmeniz mümkün.

Pırlanta Beştaş Yüzük Fiyatları

Pırlanta beştaş yüzükler kategorimizde değişen beğenilere göre farklı birçok modeli görmek mümkün. Günlük yaşantıda kullanıma uygun olan tasarımların yanı sıra oldukça ihtişamlı modellerde bulunuyor. Karat, berraklık ve daha birçok farklı özelliğe sahip olan pırlanta beştaş yüzük fiyatları ise uygun ödeme seçeneklerine sahiptir. Pırlanta beştaş yüzük fiyatları listelerde bulunanlar olup özel tasarım siparişlerinizde fiyat bilgisini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Pırlanta beştaş yüzüğünüz sigortalı ücretsiz kargo ile belirtiğiniz adrese sertifikalı ile beraber teslim edilir. Hemen listede yer alan modelleri inceleyerek kendiniz için ya da sizin için değerli olan kişi için sipariş verebilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ile sahip olacağınız pırlanta beştaş yüzük tasarımı özel kutusunda gönderilir. Dilerseniz hediye kutusu ile belirlediğiniz adrese teslimatı da yapılabilir. Siparişinizi oluşturarak bu değerli mücevhere hemen sahip olun.