Filtreleri Göster
FİLTRELER
KATEGORİ
Kesim Şekilleri
Fiyat
Karat
Renk
Berraklık
Sertifikalar

Tamtur Pırlanta Yüzükler

Şıklığın özetini oluşturan pırlanta tamtur yüzükler koleksiyonu, kusursuz pırlanta taşları seçmek için uzmanlık, mücevher ayar becerileri ve bu estetiğin ustaca sunumunu gösteriyor. Diamond Box’da her bir pırlanta tamtur yüzük modeli elmasları ve değerli madenleri profesyonelce ve hassas bir şekilde tasarlamanın gururudur. Popüler pırlanta tamtur yüzükler koleksiyonumuzda stil tercihiniz ve bütçeniz ne olursa olsun en uygun pırlanta tamtur yüzük modelleri bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tamtur Pırlanta Alyans Modelleri

Bir “sonsuzluk yüzüğü” olarak bilinen pırlanta taşlı tamtur alyans bir düğün için tasarlanmış en harika stildir. Aşkınızı kaliteli sonsuzluk tasarımı olan Diamond Box tamtur pırlanta alyans modelleri ile sergileyin. Ebedi bağınızı simgelemek için parlaklık, zarafet ve güzellik yüklü pırlanta tamtur yüzükler, muhteşem bir etki ile sofistike ve lüksle birleşiyor. Yüksek kaliteli montajlardan oluşan platin pırlanta tamtur alyans, beyaz altın pırlanta tamtur alyans ve altın pırlanta tamtur alyans gibi farklı çeşitlerde, farklılıklardan kaynaklanan özel bir çekim gücü yaratıyor. Klasik altın, hafif kavisli düğün yüzüğü, şimdi elmaslarla çevrili tamtur pırlanta alyans yüzükler ile stilizedir ve makul pırlanta tamtur yüzük fiyatları ile en çok tercih edilen modellerdir.

Pırlanta Tamtur Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Kademeli olarak geleneksel evlilik yüzükleri yerine geçen pırlanta tamtur yüzük modelleri, en popüler alyans tasarımlarıdır. Şık stiller, farklı boyutlarda taşlarla bezenir ve ideal olarak alternatifler; 5, 7 ve 9 taş halka tasarımlarıdır. Modern pırlanta tamtur yüzük modelleri üzerinde bulunan taşlar, rahat kullanım sağlanması için mümkün olduğunca küçük karatlardan oluşmaktadır. Bir tamtur pırlanta yüzük üzerinde bulunan taşların sayısı pırlanta tamtur alyans fiyatları için bazdır. 25 – 30 arası değişen pırlanta sayısı, yüzük modeline, taşların düzenlenişine ve yüzük boyutuna göre değişebilir.

Diamond Box pırlanta tamtur yüzükler kalite garantisi olarak uluslararası HDR sertifikalıdır. Güvenle bu şık tasarımlardan beğendiğinizi hemen sepetinize atarak, cazip pırlanta tamtur yüzük fiyatları, ücretsiz teslimat, kredi kartına taksit ve üst düzey korumalı gönderi hizmetlerimiz ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz özel bir yüzük modeli için kişiye özel tasarım hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz değerli taş, renk, karat ve stil için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu mükemmel pırlanta tamtur yüzük tasarımlarından zevkinize hitap eden bir stilin bir an önce sizin olması için hemen şimdi alışverişe başlayabilirsiniz.