BİZ KİMİZ

Diamond Box olarak, Türkiye’nin en büyük pırlanta taş tedarikçileri arasında yer alıyoruz. Geniş pırlanta taş stoklarımız ile Türkiye’nin her noktasına en uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Stratejik ortaklığımızı sektör içerisindeki tecrübemiz ile birleştirerek sizlere sunuyoruz. Uzmanlığımız, farklı ve özgün tasarımlarımız, güvenilirliğimiz ve satış sonrası hizmetlerimiz ile sizlere destek sağlıyoruz.

 

Her bütçeye ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen pırlanta koleksiyonlarımızda, pırlanta küpeler, pırlanta yüzükler ve elmaslar gibi eşsiz ürün tasarımlarımız yer alıyor. Ürünlerimiz sizlere ulaşmadan önce profesyonel ekibimiz tarafından kontrolden geçiriliyor. Pırlanta ürünlerimiz Belçika Antwerp’te HRD laboratuvarlarında özel eğitim almış olan sertifikalı uzmanlarımız tarafından yapılıyor.

 

HRD sertifikalı pırlanta ürünlerimiz, pırlantaların biçimleri, berraklığı, ağırlığı, rengi, ölçüsü, kesim türü gibi birden fazla kriterden onay almış şekilde sizlere sunuluyor. Dünyaca kabul edilen HRD sertifikası, pırlantanın tüm özelliklerini şeffaf bir biçimde gösteriyor.

 

Dünya trendlerine uygun olarak geliştirdiğimiz koleksiyonlarımız, Türkiye’nin farklı şehirlerinde organize ettiğimiz özel günlerde ve fırsat günlerinde sizlere sunuluyor. Etkinlik organizelerini gerçekleştirerek, sizleri pırlanta tutkunları ile bir araya getiriyoruz.

 

Yer aldığınız şehirde hizmet verdiğiniz mağazanızı global bir marka haline getirebilmek için sizlere reklam, internet sitesi, e-ticaret, vitrin ve mağaza tasarım desteğini eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Böylelikle, kurumsal duruşunuzu global bir vizyon eşliğinde dışarıya yansıtabiliyorsunuz.

 

Türkiye’nin en geniş model seçeneklerini sunan markamız, farklı tüm beklentilere ve bütçelere uygun tasarımları sizlere sunuyor.

kolye-2
Shopping Cart
Scroll to Top