Filtreleri Göster
FİLTRELER
KATEGORİ
Kesim Şekilleri
Fiyat
Karat
Renk
Berraklık
Sertifikalar

Pırlanta Kolyeler

Pırlanta kolyeler koleksiyonumuzda, tümü en iyi metaller ve en güzel elmaslarla titiz bir şekilde hazırlanmış olarak özel seçilmiş, en güzel pırlanta kolyeler tasarımlarımızdan zengin bir dünya bulacaksınız. Harfli pırlanta kolyeler, tasarım pırlanta kolyeler, renkli pırlanta kolyeler, pırlanta tektaş kolyeler ve pırlanta kolye set çeşitleri arasında her zevke hitap eden dizaynlar mevcuttur.

Özel Tasarım Pırlanta Kolye Çeşitleri

Elmasın mükemmel ötesi özelliklerinden biri olarak her bir pırlanta eşsizdir. Pırlanta kolye tasarımlarımızı mümkün olduğunca geniş tutarak birçok konsept hazırlamaktayız. Bunlar arasında pırlanta baget kolyeler, pırlanta coronet kolyeler, tektaş pırlanta kolyeler, pırlanta fantazi kolyeler, pırlanta göz boncuklu kolyeler, pırlanta safir kolyeler, pırlanta tria kolyeler, pırlanta yakut kolyeler, pırlanta zümrüt kolyeler gibi pırlanta kolye modelleri bulunuyor.

Arzu ettiğiniz taktirde pırlanta kolyeler için farklı karat, renk, kesim, stil ve ölçülerde özel sipariş de verebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek kişiye özel pırlanta kolye tasarımı isteyebilirsiniz.

Pırlanta Kolye Model ve Fiyatları

Makul değerde pırlanta kolye fiyatları için mutlaka uluslararası sertifika varlığı sorgulanmalıdır. Üst düzey pırlanta markası olan her nokta bunu size gösterebilmelidir. Bununla birlikte markamızın HDR sertifikası ile yüksek standartlarda pırlanta kolyeler ve pırlanta modelleri tedarikçisi olduğunu bilmenizi isteriz.

Pek çok faktör, pırlanta kolye modelleri için fiyatı etkiler. Üretim sınırlamaları, kapasite ve piyasa arzı ve talebi gibi diğer koşullar, fiyatı makro düzeyde etkilemektedir. Özellikle, renk, karat ağırlığı, şekli, netliği ve kesimi temelinde pırlanta kolye fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Diamon Box olarak, pırlanta fiyatlarını en makul düzeyde tutuyor ve özel avantajlar da sağlıyoruz. İstediğiniz türde pırlanta kolyeler için koleksiyonumuzdan harika parçalar seçebilir veya karat, renk, berraklık ve ölçüler için özel sipariş verebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Arzu ve isteğinize göre en titiz zanaatkarlık eseri olacağına güvenebilirsiniz.

Zengin pırlanta kolye çeşitleri bulunan kategorimizden, şimdi sepetinize atarak, beğendiğiniz model, ücretsiz teslimat, kredi kartına taksit ve güvenli ödeme seçenekleri ile hemen sizin olabilir.

Beğeninizi kazanan, elit ve şık duruşunu ruhunuzda hissedeceğiniz pırlanta kolye modeline kolaylıkla sahip olmak için hemen şimdi alışverişe başlayabilirsiniz.