Filtreleri Göster
FİLTRELER
KATEGORİ
Kesim Şekilleri
Fiyat
Karat
Renk
Berraklık
Sertifikalar

Pırlanta Küpeler

Aşkı simgelemesinin yanı sıra geçmişte büyülü güzelliği sebebi ile tılsımlı olarak kabul edilen pırlantalar, elmasın işlenmiş halidir. Işığı muhteşem yansıtan özelliği ile beğeni toplayan pırlanta, günümüzde birçok takı aksesuarının yapımında da kullanılmakta. Pırlanta küpeler özel davetlerde bayanların şıklığını taçlandıran özel ürünlerdir. Farklı kesimleri ve modelleri ile kendine hayran bırakan pırlanta küpeler aynı zamanda yüzünüze muhteşem bir parlaklığı da sunacaktır.

Pırlanta Küpe Modellerimiz

Pırlanta küpeler kategorimizde değişen beğenilere özel olarak farklı seçimler yer alıyor. Tamamı HRD sertifikalı olan ürünlerimiz içinde alt kategori olarak pırlanta baget küpeleri, pırlanta fantezi küpeleri, pırlanta halka küpeleri görebilirsiniz. Aynı zamanda pırlanta tektaş küpeler de koleksiyonumuz içinde yer alıyor. Bunların yanı sıra seçiminde farklılık arzu edenler için pırlanta safir küpeler, pırlanta yakut ve pırlanta zümrüt küpe modellerini de tercih edebilirsiniz.

Günümüzde aşkın ve sadakatin simgesi olan bu değerli taş profesyonel eller tarafından özen ve titizlikle şekillenirken aynı zamanda değerli maden olan altın ile taçlanıyor. Pırlanta küpe modelleri farklı karat seçimlerine ya da maden ve maden renklerine göre de tercih edilebilir. Sitemizde yer alan pırlanta küpeler sigortalı olarak adresinize kadar teslim edilir. Kolaylıkla aradığınız ürünü bulabileceğiniz adresimizden dilerseniz özel siparişte verebilirsiniz. Beğeninize hitap edecek olan pırlanta küpe modeli için karat, berraklık, renk, kesim ve ölçü belirleyerek anında sitemizden özel siparişinizi verebilirsiniz.

Pırlanta Küpeler için Güvenli ve Kolay Alışveriş

Pırlanta küpe modelleri içinden kendiniz için ya da sevdiklerinize armağan olarak seçim yapabilirsiniz. Kolaylıkla sipariş oluşturabileceğiniz adresimizde pırlanta küpe fiyatları ise uygun ödeme seçenekleri ile yer alıyor.

Online alışveriş adresimizden anında satın alabileceğiniz pırlanta küpeler ayrıca ücretsiz kargo avantajının yanı sıra özel kurye ile adresinize teslim edilir. Arzu ederseniz fatura adresini ve teslimat adresini farklı olarak da tercih edebilirsiniz.

Kategorimiz içinde yer alan ürünleri incelemek ve pırlanta küpe fiyatları hakkında bilgi almak için seçimlerinizi daraltmanız da mümkün. Alt kategorilerimizde yer alan listeden faydalanarak inceleyebilirsiniz. Hemen beğendiğiniz ürünü sepete atarak uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak pırlanta küpe sahibi olun.