Sertifikalı Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzük koleksiyonlarının ihtişamlı modellerinden biri kabul edilen beştaş pırlanta yüzük, yan yana sıralanmış beş ışıltılı taşla diğer modellerden sıyrılmayı başarıyor. Pırlanta her zaman özel gün takılarından olmuştur. Beştaş pırlantalar, zamanın ötesinde tasarımlarıyla zarafeti ve ihtişamı aynı anda taşımayı başarıyor. Beştaş ve tektaş yüzükler pırlanta detayı haricinde tasarım ürünü olmalarıyla da çok değerli takılarsan sayılıyor. Bu nedenle satışı sertifikalı yapılıyor. Sertifikalı pırlanta beştaş yüzükler, yüzüğün tüm özelliklerini içeren özel bir belgeyle satışın yapılması anlamına geliyor.

Pırlanta alışverişinde dolandırılmamak, kaliteli takı satın almak, olası bir satış durumunda zarar etmeden güvenle satışı gerçekleştirmek için sertifikalı pırlanta tercih edilmelidir. Pırlanta sertifikalarına HRD ismi verilir. HRD sertifika, pırlantanın orijinal ve kıymetli taşın uluslararası geçerliliğe sahip olduğunu gösteren resmi belgedir. Bir nevi pırlantanın kimlik belgesi sayılır. Diamond Box, sertifikalı taş yüzükler ve pırlanta takılar satıyor. Satın aldığınız her pırlantayı istediğiniz yerde, istediğiniz zaman sertifikasıyla birlikte satabilir, gerçek değerini saptayabilirsiniz.

Beştaş Pırlanta Yüzük Koleksiyonları

Beştaş pırlanta yüzük modelleri neredeyse her yıl yenileniyor. O yılın pırlanta takı trendleri, takıların tasarımını doğrudan etkiliyor. Yüzük tasarımcılarımız, birçok şeyden ilham alarak romantik, şık, zarif ve bir o kadar gösterişli beş taş yüzükleri tasarlıyor. Diamond Box ise bu özel tasarımları HRD sertifika güvencesiyle sizlerle buluşturuyor. Özel gün pırlanta koleksiyonları çıkarmayı çok seven Diamond Box, onlarca model arasından en şık yüzüğü seçmeniz için tasarımlarında sınır tanımıyor, her kalbe hitap ediyor.

Beştaş yüzük modellerinde iki model ön plana çıkıyor. Birisi gümüş rengi ışıltılı beştaş iken diğeri ise rose altın ışıltısının yer aldığı beştaş yüzük modelleridir. Bu iki model en çok tercih edilen ve sevilen pırlanta yüzük modelleri arasından parlıyor. Yüzüğün üstündeki taşların dizilimi tasarıma göre değişkenlik gösterebiliyor. Taşların küçük, büyük ya da altın detaylarla bezeli olması tasarımla şekilleniyor. Beştaş ihtişamlı bir yüzük olmasına karşın bazı tasarımlar minimal görüntüsüyle sadeliğin zarafetini vurguluyor. Beştaş yüzüklerdeki bu müthiş denge, pırlantada farklı beğenileri olan kadınların memnuniyetini topluyor.

Özel Gün ve Tekliflerin Vazgeçilmezi Beştaş

Tektaş ve beştaş yüzüklerin ortaya çıktığı dönem özel günlerdir. Evlilik teklifi, Sevgililer Günü, küçük bir bebeğin dünyaya geldiği gün, yıldönümleri ve Anneler Günü’dür. Özel bir gün olduğunda her kadın kendini tıpkı günün anlam ve önemi gibi özel hissetmek ister. Özel hissetmenin yolu pırlantadan geçiyor. Beştaş yüzüklerin ihtişamı birçok kişiye pahalı ön yargısı oluştursa da aslında oldukça ucuz beştaş pırlanta yüzük modelleri bulunuyor. Özel bir anı taçlandırmak istediğinizde bütçenizden korkmadan tektaş ya da beştaş yüzük satın alabilirsiniz. Diamond Box koleksiyonuna ait pırlanta yüzükleri incelediğinizde tüm modellerin karat ölçüsüne göre değişken fiyatlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Beğendiğiniz modelin daha düşük karatını satın alma şansına sahipsiniz. Sevdiğiniz kadının mutluluğunu pırlantayla parlatmak istediğinizde Diamond Box daima yanınızda en ekonomik seçeneklerle yer almak üzere hazır bekliyor.

Beştaş Pırlanta Yüzük Fiyatları

Yüzlerce pırlanta yüzük seçenekler arasında sizi bekliyor. Diamond Box, zengin kataloğu ile gönülleri fethediyor. Sertifikalı beştaş yüzük modelleri satışıyla yüzde yüz güvenilir alışveriş imkanı sunan Diamond Box, fiyatlarıyla da gönülleri cezbediyor. Beştaş pırlanta yüzük fiyatları en uygun fiyat seçenekleriyle satışta! Taksitli ödeme imkanları da sunan marka, beğendiğiniz yüzüğü satın alabilmeniz için ciddi fırsatlar sunuyor. Pırlanta indirimleri, özel gün kampanyaları, cazip fırsatlar yeni pırlanta alıcılarını bekliyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top