Siyah Pırlanta

Kıymetli taşlar koleksiyonunun en değerli parçalarından biri olan pırlanta, alışagelmiş beyaz ışıltısını bu defa siyah şekilde yansıtıyor. Siyah pırlanta yüzük ve diğer takılar son yılların en büyük takı trendleri arasında yer alıyor. Takıda altın ve gümüş ışıltısı dışında yeni bir şey arayanlar, odağını siyah pırlantaya çeviriyor. Siyah pırlanta küpe ve yüzük takımları hatta takı setleri günlük stillerde keyifle kullanılıyor. Kara elmas olarak da bilinen siyah pırlanta, net görüntüsüyle havalı bir şıklık sunuyor. Öyle ki evlilik tekliflerinde, gelinlik stillerinde siyah pırlanta tektaş tercih ediliyor.

Siyah pırlantanın kısa sürede benimsenmesi takıların zarif tasarımlarıyla gerçekleşti. Diamond Box, her sezon yenilediği koleksiyonlarıyla siyah pırlantanın ihtişamını vurguluyor. Takı tercihleri her zaman kadınların stilini yansıtır. Diamond Box, özel günler için hazırladığı seriler haricinde günlük, gece, resmi stile uygun çok şık pırlanta tasarımlar hazırlıyor. Siyah pırlanta kolye ya da tekliflerde boy gösteren, alyans olarak dahi kullanılan siyah pırlanta tamtur yüzükler koleksiyonların vazgeçilmezleri arasında. Pırlantada siyah seviliyor çünkü siyahın her kombine uyan bir özelliği var. Tasarımcılar görkemli siyah pırlantayı gerçek bir takıya dönüştürerek pırlantanın gücünü, uyumlu görüntüsünü herkese ulaştırıyor.

Pırlanta Serisinde Karanlık Işıltı

Beyaz pırlantanın göz alıcı ışıltısını birebir yansıtmayı başaran bir diğer taş, yine pırlanta ailesine ait olan siyah pırlantadır. Siyah pırlanta yüzük modelleri beyaz pırlantayla ya da tek başına simsiyah görkemli siyah ışıltısıyla donatıldığında zarafetini de gücünü de göstermeyi başarıyor. Diamond Box, pırlantaları incelikle işleyerek gerçek değerlerine ulaşmalarını sağlıyor, farklı stillerde hayat bulmasına yardımcı oluyor. Koleksiyonlarımızdan beğeneceğiniz siyah pırlanta bileklik, yüzük ya da kolye modelleri, pırlantaya yeniden anlam kazandırıyor.

Sade, minimal, zarif, ihtişamlı, hareketli, farklı ve daha birçok tarzda siyah pırlantayı Diamond Box ile yakından inceleyebilir, cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan her bir parça sertifikalı şekilde sizlere ulaştırılıyor. Özel günlerinizi kutlamak için şık bir yüzük arıyorsanız siyah pırlanta beştaş modeliyle tanışabilirsiniz. Diamond Box, kadınları mutlu eden zarafet timsali pırlanta koleksiyonlarıyla özel günlerinizde ve en mutlu anlarınızda sizlerle oluyor. Pırlantada karanlık ışıltıyı seçmek için modellerimizi incelemeyi unutmayın, mutlaka size göz kırpacak bir parıltıyla karşılaşacaksınız.

Siyah Pırlantanın Özellikleri

Siyah pırlanta farkı, “polycrystalline” adlı kristal yapısından kaynaklanıyor. Bu kristal yapıdan ötürü siyah rengini almıştır. Kimyasal yapısındaki çeşitlilik nedeniyle simsiyah bir ışıltı yayan pırlanta, tıpkı beyaz pırlanta gibi gerçektir. Siyah pırlanta özellikleri bakımından farklı görünse de değeri, ihtişamı pırlanta özellikleriyle birebir aynı. Afrika’da çıkartılan siyah elmaslar, işlenerek değerli pırlantalara dönüşüyor ve tasarımcıların elinde devleşiyor. Siyah pırlanta ilk kez yüzük, kolye, küpe gibi takılarla boy gösterdiğinde siyah pırlanta nedir, gerçek pırlanta mı soruları çok merak ediliyordu. Kısa sürede doğal, yüzde yüz gerçek pırlanta olduğu anlaşıldı. Diamond Box bu gerçek taşı en güzel biçimde değerlendirerek klasik, modern, yenilikçi tasarımlarla buluşturdu. Siyah pırlanta takılarımızı incelediğinizde sizler de ne kadar çok tasarım olduğunu görebilirsiniz.

Siyah Pırlanta Fiyatları

Siyah pırlantanın değerini sahip olduğu karat ölçüsü ve tasarımı belirliyor. HRD sertifikalı siyah pırlanta takılarımız, farklı karatlarda satışa sunuluyor. Her yüzüğün karat özellikleri farklı olduğundan fiyatlar değişiyor. Ancak Diamond Box online mağazamızda her bütçeye uygun pırlanta takılar olduğunu belirtmeliyiz. Siyah pırlanta fiyatları için sitemizde, ilgili kategorilerde gezinmenizi öneririz. Mağazamızı inceleyerek uygun fiyatlı üstelik sertifikalı pırlanta yüzük ya da farklı bir takıyı güvenle satın alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top