Evlilik Teklifi için Farklı Tektaş Önerileri

Evlenme teklifi yapmaya hazırlananlar nasıl bir pırlanta yüzük seçmeleri gerektiği konusunda kararsız kalabiliyor. Erkeklerin takı seçiminde kadınlardan daha fazla zorlandıkları da biliniyor. Sürpriz evlenme teklifleri için mutlaka klasikleşmiş tektaş yüzük modellerine yönelmeniz gerekiyor. Yine pırlanta taş kullanılarak hazırlanan ve son derece gösterişli bir görünüme sahip olan yüzük modellerinin de olduğunu bilmeniz gerekir.

Evlenme Tekliflerini Taçlandıran Beştaş Yüzük Modelleri

Evlenme teklifinizi çok daha gösterişli bir yüzük modeli eşliğinde yapmak isterseniz hiç tereddüt etmeden beştaş yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlarda tek 1 pırlanta taş değil, toplamda 5 adet pırlanta taş kullanılıyor. Haliyle pırlantanın ışıltısı ve muazzam görünümü de adeta beşe katlanıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi yüzük modelinin ışıltısı ve ihtişamı da çok daha fazla oluyor.

İstisnasız tüm kadınların beştaş yüzük modellerini beğendiklerini düşünecek olursanız seçtiğiniz tasarımın  müstakbel eşinizden tam not alacağından emin olabilirsiniz. Beştaş pırlanta yüzük modellerinin genellikle fiyatının çok daha yüksek olduğu düşünülür. Oysa büyük taşlı ya da karat değeri yüksek bir tek taş yüzük den çok daha uygun fiyatla beştaş yüzük modelini bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Tamtur Pırlanta Yüzük Modellerini İnceleyin!

Evlenme teklifiniz için ideal olabilecek bir diğer pırlantalı yüzük modeli de tam tur adını taşıyor. Bu tasarımlarda yüzüğün tamamı taşlarla süsleniyor. Özellikle tasarımlarda parlaklıktan hoşlanan kadınlar için tamtur pırlanta yüzük modellerinin son derece ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Tam tur yüzükler içerisinde de fiyata son derece makul olan onlarca farklı model seçeneği bulunuyor. Dolayısıyla bütçe endişesi yaşamadan tam tur yüzük modelleri ile de uzun yıllar unutulmayacak bir evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Pırlantalı yüzükler genellikle beyaz altın kullanılarak hazırlanıyor. Ancak seçenekleri nasıl sadece beyaz altında pırlanta yüzüklerden ibaret olduğunu düşünmeyin. Eğer sıra dışı bir seçim yapmak istiyorsanız sarı altın ya da yeşil altın kullanılarak dizayn edilen modelleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle takılarında altın sarısına yoğun bir şekilde renk veren kadınlar için sarı altında hazırlanan pırlanta yüzüklerin daha doğru bir tercih olabileceğini söyleyebiliriz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top