Gelinlik için Pırlanta Set Tavsiyeleri

Evlilik hazırlığı yapan genç kızlar gelinlik modeli seçimi kadar düğünlerinde takacakları takı setinin seçimine de özeniyor. Elbette her genç kızın hayali pırlantanın muazzam ışıltısıyla buluşmuş olan bir takı setini tercih etmektir. Ancak bu noktada akıllar bir hayli karışabiliyor. Nasıl bir tasarım seçimi yapacağı konusunda kararsız kalan gelin adayları çeşitli önerilere ihtiyaç duyabiliyor.

Öncelikle pırlantalı takı seti seçiminizi düğün konseptine uygun olarak yapmanız gerektiğini belirtelim. Eğer bir salon düğünü ile evlenecekseniz son derece gösterişli ve ışıltılı bir takı seti ne gönül rahatlığı ile yönelebilirsiniz. Çünkü salon düğünleri zaten gösterişli bir konsepte sahip olduğu için bu tür takı setleri de gayet ideal bir tercih olabiliyor. Ancak söz konusu olan kır düğünleri ise daha sade ve biraz daha küçük ebatlarda olan takı setlerine yönelin.

Tasarımcılar kır düğünü ile evlenecek olan genç kızlar için özel setler hazırlıyor. Bu setler genellikle daha ince bir yapıya sahip oluyor ve dolayısıyla çok daha zarif bir görünüm sergiliyor. Kır düğünlerinde kullanılan konseptlere anında uyum sağlayan pırlantalı takılar genç kızların imdadına yetişiyor.

Takı Setinizi Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Elbette yapacağınız set seçiminde gelinlik modeliniz de etkili olacak. Eğer prenses kesim ve gösterişli bir gelinlik modeli ile evleneceksiniz bu durumda yine gösterişli ve bir o kadar da ihtişamlı bir duruş sergileyen pırlanta setleri tercih edebilirsiniz. Daha sade gelinlik modelinde seçenler takı tasarımlarının gelinliğine uygun olması için sade modellere yönelmelidir. Artık pırlantayla bezenmiş olan set  modelleri çok daha geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Dolayısıyla genç kızlar hayal ettikleri takıyı bulmakta asla zorlanmıyor.

Mevcut tasarımlara göz attığınızda zaten nasıl bir model istediğinizi çok daha net bir şekilde anlayabilirsiniz. Envai çeşit farklı tasarım eşliğinde dizayn edilen takı setleri genellikle kolye, küpe ve bileklikten oluşuyor. Aynı zamanda yüzük modellerini de eşlik ettiği dörtlü takı setlerine de yönelebilirsiniz. Bu tasarımları internetten incelemeye özen gösterin. Çünkü internette çok daha fazla sayıda alternatif bulabilirsiniz. Hayalinizdeki modeli bulma olasılığınız çok daha yüksek olacak.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top