Sevgililer Gününe Özel Pırlanta Modelleri

Sevgililer Günü, Orta Çağ’dan bu yana kutlanan ve muhtemelen kutlanmaya devam edecek özel günlerden biri. Her yıl 14 Şubat tarihinde sevgililer günün anlam ve önemini temsil eden hediyeler, sürprizler hazırlayarak birbirlerine sevgilerini, bağlılıklarını gösteriyor. Tüm dünyada kutlanan Sevgililer günü,  bazı hediyelerle sembolize ediliyor. Kırmızı gül ve pırlanta bu özel günün vazgeçilmez ikilisi sayılıyor. Sevgilisi, yol arkadaşı olan kadınlar, sevgililer gününde tektaş yüzük, küpe, kolye gibi hediyeler almayı seviyor.

Sevgililer Gününe Özel Pırlanta Yüzük Modelleri

Şubat ayı geldiğinde tüm pırlanta markalarındaki indirimler de bu beklentiyi karşılıyor. Diamond Box, her yıl olduğu gibi bu yılda Sevgililer günü pırlanta kampanyaları düzenliyor ve yüzükten bilekliğe tüm koleksiyonlarda cazip fiyat fırsatları sunuyor. Sevgililer gününün vazgeçilmezi pırlanta yüzük modelleri bu fırsatların yıldızı oluyor. Diamond Box koleksiyonlarını süsleyen pırlanta yüzük modelleri şöyle;

Tektaş Pırlanta Yüzük

Evlilik tekliflerinde görmeye alışık olduğumuz tektaş pırlanta yüzükler, Sevgililer Günü geldiğinde satış rekorları kırıyor. Çoğu kişi bu özel günü daha da anlamlı kılmak için evlilik teklifi ediyor, hem günün anlamını hem de indirimli tektaş pırlanta yüzük fırsatlarını değerlendiriyor.

Beştaş Pırlanta Yüzük

Yan yana sıralanmış beş, göz alıcı pırlanta belki de en ihtişamlı haliyle sahiplerini bekliyor. Beştaş pırlanta yüzük serisi, ışıltısı, görkemli görüntüsü ve büyüleyici güzelliğiyle her kadının kalbini ısıtıyor.

Tamtur Pırlanta Yüzük

Tamtur pırlanta yüzük modelleri, pırlantanın en yoğun kullanıldığı tasarımlardan biri olmasına rağmen etkileyici bir zarafete ve ihtişama sahip. Yüzüğün her yerinde minik ışıltılı pırlantalar kullanılıyor. Alyans yerine de kullanılan tasarım, çok seviliyor.

Baget Pırlanta Yüzük

Pırlantada kare kesimi seven kadınlar için baget pırlanta yüzük şahane bir seçenek oluyor. Baget kesim pırlanta ışıltısını birebir yansıtıyor, köşeli tasarımıyla parmaklara zarafet kazandırıyor.

Sevgililer Gününe Özel Pırlanta Küpe Modelleri

Sevgililer Gününü bir çift zarif küpeyle kutlamaya ne dersiniz? Pırlantanın her hali çok zarif ve çok sevilesi modellere sahip. Diamond Box, tektaş ve baget pırlanta küpe modelleriyle tüm stillere uyum sağlıyor. İşte Sevgililer Gününde satın alabileceğiniz küpe modelleri;

Tektaş Pırlanta Küpe

Tektaş küpeler muhtemelen tektaş yüzüklerden sonraki en popüler pırlanta takılardan biri. Nokta şeklinde iki pırlantanın kulaklarda ışıldaması kadınlara özgüven depoluyor. Tektaş küpeler açık saça da toplu saça da çok yakışıyor, kombinlerde tek başına takı ihtiyacını karşılayabiliyor.

Baget Pırlanta Küpe

Baget kesim tektaş ve yan yana sıralanmış pırlanta tasarımlarından daha farklı bir tarza sahip. Baget, birazcık daha öne çıkan, fark edilen bir ışıltıyı, güzelliği yansıtıyor. Sevgililer Günü için baget kesim pırlanta küpe tercih edenler, sevgilisine bir çift ihtişam hediye ediyor.

Sevgililer Gününe Özel Pırlanta Bileklik Modelleri

Minicik taşlarla bezeli pırlanta bileklikler, zarafetin, sade şıklığın ve zamansız stilin mümkün olduğunu en güzel şekilde gösteriyor. Diamond Box’ın pırlanta bileklik koleksiyonu ile sevgilinizin zarif bileğini süsleyebilir, ona zamansız bir hediye sunabilirsiniz. İşte koleksiyondaki bileklik modelleri;

Su Yolu Pırlanta Bileklik

Pırlantanın yan yana sıralanması etkileyici bir su yolu oluşturuyor. Su yolu pırlanta bileklikler yaş günleri, evlilik yıldönümleri ve sevgililer günü gibi özel günlerin en sevilen favori hediyesidir. Su yolu pırlanta bileklikle güne her zaman ışıltı kazandırmak mümkün.

Baget Pırlanta Bileklik

Diamond Box, alışagelmiş baget pırlanta bileklik modellerini modernize ederek sevgililer gününe hazırlıyor. Baget kesim bileklikler pırlantaya yeniden can veriyor, şıklığıyla göz kamaştırıyor.

Sevgililer Gününe Özel Pırlanta Kolye Modelleri

Sevgililer günü hediye fikirleri arasında geniş yer tutan kolye küpe gibi pırlantalar, birçok kadının unutulmaz bir gün geçirmesini sağlıyor. Diamond Box, en özel ve en uygun pırlanta takılarını bugüne hazırlıyor, şahane bir Sevgililer Günü yaşatıyor. Diamond Box koleksiyonlarını süsleyen kolye modelleri şöyledir;

Tektaş Pırlanta Kolye

Tektaş pırlanta kolyeler kaç karat olursa olsun her zaman çok zarif, çok şık ve çok asil görünüyor. Diamond Box, tektaş kolyeleriyle sonraki nesillere yadigâr kalacak nitelikte zamansız tasarımlar sunuyor. Sevgililer Günü için zarif pırlanta arayanlar tektaş kolyeleri tercih ediyor.

Baget Pırlanta Kolye

Tek başına tüm ihtişamı ve ışıltıyı üstlenen baget pırlanta, zarif zinciriyle boyun gerdanında usulca kendini göstermeyi bekliyor. Sevgililer Gününe özel baget pırlanta kolyeler her kadının beğenisini topluyor.

Sevgililer Gününe Özel Pırlanta Kampanyaları

Sevgililer günü pırlanta kampanyaları her yıl şubat ayının başında boy gösteriyor. Çiftler de bu ayı heyecanla bekliyor, pırlanta alışverişlerini keyifle yapıyor. Sevgililer Günü için düzenlenen pırlanta indirimleri öyle cazip seviyelerde oluyor ki sadece sevgililer değil dileyen herkes beğendiği pırlantayı indirim fırsatlarından yararlanarak satın alıyor.

Diamond Box, Sevgililer günü için en ucuz pırlanta fiyatları sunuyor, geniş bütçe aralığına hitap ederek herkesin bu indirimlerden yararlanmasını sağlıyor. Sizler de sevgiliniz için pırlanta almayı planlıyorsanız eğer Diamond Box’ı ziyaret etmeyi unutmayın. Diamond Box, HRD sertifikalı pırlanta satışıyla güvenilir alışveriş deneyimi sunuyor.

Sevgililer Günü Pırlanta Fiyatları

Sevgililer Günü pırlanta fiyatları çok cazip seviyelerle sizleri bekliyor. Diamond Box, yıl boyunca sunduğu fiyatları Sevgililer Günü geldiğinde ciddi oranlarda düşürüyor ve ucuz pırlanta alışverişine zemin hazırlıyor. Sevgiliniz, eşiniz için pırlanta almayı düşünüyorsanız özel gün fırsatlarını kaçırmayın. Diamond Box, güvenilir, ekonomik ve kaliteli alışveriş keyfi için sizleri bekliyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top